• 01

  Kontaktet e lidhësit

  Materiali kryesor Tunxh, bakër, çelik karboni, çelik inox, aliazh çeliku, aliazh alumini.etj

  Trajtim sipërfaqësor Veshje me zink, e zezë e anodizuar, veshje me nikel, veshje me krom, anodizim

 • 02

  Fut dhe O-Ring

  Futja: Materiali PA+GF, pranohet i personalizuar, modaliteti dhe ngjyra e kodeve të ndryshme, rezistent ndaj flakës.

  O-Ring: silikoni dhe FKM për zgjedhjen tuaj

 • 03

  Vidhos / Darrë / Guaskë

  Makina me kamerë, makinë lëvizëse bërthamore, makinë përpunuese dytësore,

  Torno CNC, Makinë për shqyrtimin e vizionit, Makinë matëse tre-dimensionale etj.

 • 04

  Priza dhe Kabllo

  Priza: Forma të ndryshme të jashtme për zgjedhjen tuaj;pranoni gjithashtu të personalizuara me logon tuaj

  Kabllot: Kemi UL20549 për PUR, UL2464 për PVC, diapazoni i matësit të telit nga 16AWG në 30AWG

Seria M accessioes-04

Produkte të reja

 • Të ndryshme
  Kombet

 • Fabrika
  Metra katrorë

 • Dorëzimi
  Ne kohe

 • Klienti
  Satisfaksioni

pse na zgjodhet ne

 • Montimi i harduerit është i vetë-mjaftueshëm

  Që nga viti 2010, Ne prodhojmë pajisje harduerike të vetë-mjaftueshme për veten tonë.Ne kemi integruar aksesorë-produkte të gatshme për montim, zgjidhje të vetme për të kursyer kostot për klientët tanë, sigurimin e cilësisë dhe për të siguruar shpërndarjen e lehtë.

 • Certifikimi ynë garanton cilësinë më të mirë

  Lidhësi Yilian mori sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe certifikimin e sistemit mjedisor ISO14001, të gjitha produktet kanë kaluar certifikimin dhe raportin CE, ROHS, REACH dhe IP68.ne kemi një ekip të fortë kontrolli të cilësisë për të garantuar cilësinë tonë sipas standardit AQL.inxhinieri dhe sistemi i sigurimit të cilësisë garanton kënaqësinë tuaj.

 • Ne kontrollojmë rreptësisht çdo detaj cilësor

  Ne garantojmë rreptësisht cilësinë e çdo aksesori dhe produkti i përfunduar mund t'i rezistojë provës.Produktiviteti ynë i lartë dhe logjistika e shpejtë përmbushin plotësisht pritjet e klientit.Ne jemi partneri juaj i besueshëm i zgjidhjeve të personalizuara të lidhjes.

 • Shërbimi i klientit 24 orë në internet

  Ne kemi kontroll të mirë të cilësisë dhe ekip efektiv të shitjeve për të ofruar shërbimin 24-orësh në internet të klientit, një ekip inxhinierësh dhe dizajnerësh me përvojë që punojnë për të krijuar produkte të reja dhe të përmirësuara dhe kanë një rrjet global qendrash shitjesh dhe shërbimesh për të mbështetur klientët tanë në mbarë botën.

 • Garancia jonë e cilësisë 2 vjet

  Gjithmonë një mostër para-prodhimi përpara prodhimit në masë, gjithmonë Inspektim përfundimtar përpara dërgesës. Ne ofrojmë 100% siguri të cilësisë, të gjitha pjesët e thyera mund të garantohen brenda 30 ditëve pas marrjes.Ofrohet 2 vjet garanci.mbështetja juaj do të jetë gjithmonë motivimi ynë.

Blogu ynë

 • 331

  Udhëzuesi përfundimtar për lidhësit e papërshkueshëm nga uji femëror M8: Zgjidhje të besueshme për nevojat tuaja elektrike

  Në botën e inxhinierisë elektrike dhe prodhimit, gjetja e lidhësve të duhur për pajisjet dhe pajisjet tuaja është thelbësore.Një lidhës i tillë që është i njohur për besueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e tij është lidhësi femëror i papërshkueshëm nga uji M8.Ky komponent i vogël por i fuqishëm luan një rol të rëndësishëm ...

 • db95a281bdc43fe2201d26163c80596

  Eksplorimi i shkathtësisë së lidhësve të serisë M

  Në fushën e inxhinierisë dhe teknologjisë, lidhësit luajnë një rol jetik në sigurimin e komunikimit dhe funksionalitetit të qetë brenda pajisjeve dhe sistemeve të ndryshme.Ndër llojet e shumta të lidhësve të disponueshëm, veçohet lidhësi i serisë M (përfshirë M5 M8 M12 M16 M23 etj.)

 • aaapikturë

  Përparësitë e aplikimit të lidhësit elektronik të papërshkueshëm nga uji me kabllo M5

  Në botën e lidhësve elektronikë, hidroizolimi është një veçori kryesore që siguron jetëgjatësinë dhe besueshmërinë e pajisjeve të lidhura.M5 lidhës elektronik i papërshkueshëm nga uji është një lidhës i tillë që është i njohur për veçoritë e tij të papërshkueshëm nga uji.Ky lidhës i vogël por i fuqishëm ...

 • asd (1)

  Çfarë është lidhësi SP?

  Çfarë është lidhësi SP?A kërkon aplikimi juaj industrial lidhës elektrik të besueshëm dhe të qëndrueshëm?SP1110 Mashkull 2 ​​pin 3 pin 4 pin 5 pin plastik Industrial Industrial i papërshkueshëm nga uji Kabllo Elektrike SP Lidhës është zgjedhja juaj më e mirë.Ky lidhës i gjithanshëm, me cilësi të lartë është i desi...

 • M12 lidhës mashkull i papërshkueshëm nga uji

  Hyrje në avantazhet e lidhësit mashkullor të papërshkueshëm nga uji M12

  Prezantimi i inovacionit tonë më të fundit në zgjidhjet e lidhjes – M12 M12 Mashkull i montuar në panelin e PCB-së pas shtrëngimit të Llojit lidhës të papërshkueshëm nga uji M12X1.0.Ky lidhës i fundit është projektuar për të siguruar lidhje të besueshme dhe të sigurta në mjedise të vështira ku rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit janë kritike...

 • partner-01 (1)
 • partner_01
 • partner_01 (2)
 • partner_01 (4)